„Literatura kluczem do wrót wyobraźni. Jak dobrą historię zmienić w ciekawą grę komputerową”. Trwają zapisy

Zapraszamy młodzież w wieku 13-18 lat do udziału w warsztatach tworzenia scenariuszy do gier komputerowych. Warsztaty będą odbywać się na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego, a poprowadzą je specjalisci z branży gier!

Aby wziąć udział w warsztatach należy dokonać rezerwacji poprzez  wysłanie maila na adres: konkursy@biblioteka.krakow.pl. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko oraz wiek uczestnika. Rejestracja: do 26 września 2017.

Warsztatom będzie towarzyszył konkurs „I Ty możesz zostać autorem scenariusza gry komputerowej”.
Termin składania prac: 18 września – 17 listopada 2017.  Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

⇒ Szczegółowe informacjie o projekcie.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie: Partnerstwo dla książki 2017.