Święto Rodziny Krakowskiej

Biblioteka Kraków wraz z Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport zaprasza na wspólne stoisko. Będzie można przygotować graficzne drzewo genealogiczne oraz obejrzeć pokaz baniek mydlanych. Dostępna będzie letnia czytelnia z leżakami i regałem z książkami, a także wielkoformatowe klocki oraz tarcza strzelnicza. Centrum Edukacji Lotniczej zaprasza na gry, zabawy i pokazy ukazujące fascynujący świat lotnictwa. Lotnicza ścianka foto, memo z alfabetem lotniczym czy Dooble „spakuj bagaż” umożliwią zainspirowanie się do odbycia odlotowej przygody! Trening pilota pozwoli sprawdzić predyspozycje do pracy w tym fascynującym zawodzie. Ważne będzie też poznanie elementów pogody – w końcu jest ona kluczowa w lotnictwie!

28 maja 2023

Teren zielony przy Tauron Arenie Kraków