matematyka mBank

Z matematyką na wesoło

Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Biblioteka Kraków wspólnie z Fundacją mBanku organizuje cykl letnich spotkań z matematyką.

Zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat do udziału w rozwijających i nietypowych zajęciach. Dowodem na ich niepowtarzalność niech będzie fakt, że za pomoce naukowe posłużą nam nie książki, liczydła i zeszyty, a gry planszowe oraz matematyczne zabawy. W pięciu filiach bibliotecznych będziecie mogli korzystać ze zbioru gier edukacyjnych, poznawać ciekawostki matematyczne, rozwiązywać zagadki i świetnie się przy tym bawić! Dodatkowo dzieci biorące udział w konkursie, staną się twórcami i projektantami gry. Udowodnimy, że matematyka to nie tylko nudne obliczenia, ale przede wszystkim dobra zabawa!

Letnie spotkania z „królową nauk” będą odbywały się w również w innych filiach Biblioteki Kraków:

Filii nr 20, ul. Opolska 37.
Filii nr 42, ul. Telimeny 9.
Filii nr 51, os. Kalinowe 4.
Filii nr 56, os. Zgody 7.

Projekt dofinansowała Fundacja mBanku

Logo fundacji mBank