Fantastyczny Kraków. Literatura w mieście i miasto w literaturze

Znamy wyniki głosowania w II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego! Nasze zadanie „Fantastyczny Kraków. Literatura w mieście i miasto w literaturze” otrzymało 2683 głosy i zajęło drugie miejsce w subregionie.

Dzięki Waszym głosom będzie realizowany projekt „Fantastyczny Kraków. Literatura w mieście i miasto w literaturze”, który zakłada długofalową akcję rozwoju czytelnictwa w Krakowie i przewiduje:

• organizację spotkań literackich, warsztatów teatralnych i plastycznych, gier i konkursów,
  • podróże literackim tramwajem, w którym będą odbywały się koncerty poezji śpiewanej, czytanie fragmentów książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wieczory poetyckie,
  • zakup nowości wydawniczych, komiksów, audiobooków, e-czytników i gier planszowych do filii Biblioteki Kraków.
    Tytuły książek, jakie zostaną zakupione, wytypują mieszkańcy regionu.

Wartość projektu: 360 000 zł.

Dziękujemy za oddane głosy!