Zostań Czytelnikiem Roku 2018/2019

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu „Czytelnik Roku”. W konkursie udział może wziąć każdy, kto posiada aktywną kartę Biblioteki Kraków. Do wygrania m.in. karty podarunkowe, zaproszenia na wydarzenia kulturalne oraz nagrody rzeczowe!

Celem konkursu jest zachęcanie krakowian do korzystania z usług bibliotek publicznych, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych i literackich, kształtowanie nawyku regularnego czytania oraz promowanie Krakowa jako Miasta Literatury UNESCO.

Czytelnikiem Roku zostanie osoba, która w czasie trwania konkursu (25 maja 2018 do 6 kwietnia 2019) zgromadzi największą liczbę punktów.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w trzech kategoriach wiekowych:

I kategoria – czytelnicy od 6 do 9 lat
II kategoria – czytelnicy od 10 do 15 lat
III kategoria – czytelnicy powyżej 15. roku życia

W tym roku przyznana zostanie również nagroda specjalna i tytuł „Czytającego rodzica”!

Partnerami Konkursu są: Krakowskie Biuro Festiwalowe, Teatr Groteska, Galeria Bronowice.

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM I POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA
Wypełnioną i podpisaną Kartę Zgłoszenia należy złożyć w dowolnej filii lub w sekretariacie Biblioteki Kraków.