Kreatywny Bibliotekarz – cykl szkoleń dla pracowników bibliotek publicznych

Zapraszamy pracowników bibliotek publicznych na kolejne spotkanie z cyklu „Kreatywny bibliotekarz”.

27 WRZEŚNIA, godz. 12.30-14.00 | Biblioteka Kraków pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3

Wykład Anny Marii Czernow „Nagrody literackie dla książek adresowanych do dzieci i młodzieży – ich dobór i ocena. Działalność organizacji promujących wartościową literaturę dziecięcą”

Anna Maria Czernow – literaturoznawczyni, badaczka literatury dla dzieci i młodzieży, autorka wielu artykułów naukowych, od 2015 r. prezeska Polskiej Sekcji IBBY.

Program wykładu
12.00-12.30 – rejestracja
12.30 – powitanie
12.30-14.00 – wykład
14.00 – zakończenie

➡ Formularz zgłoszeniowy – pobierz
➡ Obowiązek informacyjny – pobierz

Skan uzupełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z podpisanym obowiązkiem informacyjnym należy przesłać na adres metodyczny@biblioteka.krakow.pl do 21 września 2018 r.

Wykłady realizowane są w ramach projektu „Kreatywny Bibliotekarz – cykl szkoleń dla pracowników bibliotek publicznych” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.