Już po raz czwarty ruszamy z akcją czytelniczą.

Wyzwanie #52tygodniezBibliotekąKraków wciągnęło wielu naszych czytelników. Dlatego kontynuujemy naszą wspólną czytelniczą przygodę i zapraszamy do udziału w 4. edycji!

Akcja trwa przez cały rok. Jej celem jest przeczytanie 52 książek w 52 tygodnie. Dlatego też stworzyliśmy dla uczestników listę 52 kategorii. Dzięki niej każdy może szukać książek w proponowanej kategorii. Mamy nadzieję, że zainspiruje to do sięgnięcia po różnorakie tytuły. A dostępne książki można znaleźć w katalogu.

Na naszej Facebookowej grupie #52tygodniezBibliotekąKraków – wyzwanie czytelnicze 2024 co tydzień pojawi się post z książkowymi polecajkami, które wybierzemy z danej kategorii.

Grupa na FB powstała, aby czerpać z niej inspirację i polecać sobie wzajemnie różne tytuły. Zachęcamy do dyskusji czytelniczych i wymiany opinii.

Przypominamy, że wyzwanie dotyczy nie tylko dorosłych. Specjalnie dla dzieci opracowaliśmy listę kategorii na cały rok!. Dzięki temu możemy wspólnie cieszyć się z osiągnięć czytelniczych. W końcu najlepiej spędzać czas razem i dodatkowo z książką!

Więcej szczegółów na Facebooku i Instagramie!

Do pobrania:

#52 lista kategorii dla dzieci