916 800 zł dla Biblioteki Kraków – wyniki IX edycji budżetu obywatelskiego Miasta Krakowa

916 800 zł – tyle Biblioteka Kraków otrzyma łącznie środków z IX edycji budżetu obywatelskiego Miasta Krakowa. Dzięki głosom mieszkańców Krakowa Biblioteka zostanie zaopatrzona w nowości wydawnicze dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych (książki, komiksy, audiobooki, gry planszowe), książki z dużą czcionką przeznaczone dla osób zmagających się z dysfunkcjami wzroku i dla seniorów, kody do platformy e-booków i robotów edukacyjnych do nauki programowania oraz materiały plastyczne i edukacyjne. Biblioteka Kraków otrzyma również środki na organizację warsztatów oraz spotkań z autorami.

Dziękujemy wszystkim głosującym w budżecie obywatelskim! 916 800 zł to absolutny rekord dla Biblioteki Kraków! Pełen wykaz wygranych projektów poniżej!

-> WYKAZ WYGRANYCH PROJEKTÓW