Biblioteka Kraków łączy siły z Muzeum Armii Krajowej

Miło nam poinformować o podjętej przez Bibliotekę Kraków współpracy z Muzeum Armii Krajowej!
W jej ramach zapraszamy do odwiedzania stworzonej przez Muzeum Armii Krajowej wystawy plenerowej „Krakowska Konspiracja”, która jest niemal spacerem historycznym. To zbiór obiektów na mapie Krakowa i jego okolic, związanych z działalnością konspiracyjną w okresie II Wojny Światowej.

Dzięki aplikacji Explainit, gdy podejdzie się pod wskazany adres można odsłuchać historię danego miejsca i zobaczyć fotografie z nią związane. Więcej wiadomości można znaleźć na stronie Muzeum.

Zachęcamy również do wypożyczenia książek tematycznych z naszych zbiorów! Więcej informacji już w najbliższym czasie na stronie i Facebooku!