Biblioteka w miejscach nieoczywistych. Spotkanie w Domu Helclów z Jackiem Dehnelem i Piotrem Tarczyńskim, czyli Marylą Szymiczkową! | LIMIT MIEJSC WYCZERPANY

16 stycznia zapraszamy czytelników do Domu Pomocy Społecznej im. Helclów na spotkanie z autorami błyskotliwego kryminału „Tajemnica Domu Helclów” – Jackiem Dehnelem i Piotrem Tarczyńskim – ukrywającymi się pod pseudonimem Maryla Szymiczkowa.

Intrygująca historia morderstw pensjonariuszek domu starości w mieszczańskim Krakowie łączy, zdaniem krytyków, „wdzięk klasycznego kryminału z satyrą na krakowskie elity”. Z kolei zakończenie godne jest mistrzyni tego gatunku – Agathy Christie.

Spotkanie z parą pisarzy w DPS przy ul. Helclów 2 – poniedziałek 16 stycznia o godz. 18.00 – odbędzie się w ramach cyklu „Biblioteka w miejscach nieoczywistych” realizowanego przez Bibliotekę Kraków.

Spotkanie poprowadzi Tomasz Pindel.

Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona!

Spotkanie zrealizowano ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa. Edycja 2022.