Cykl warsztatów teatralnych dla dzieci polskich i ukraińskich w Bibliotece Kraków!

Zapraszamy na specjalny cykl warsztatów teatralnych dla dzieci polskich i ukraińskich! W trakcie sześciu spotkań pod wodzą aktora Teatru Otwartego w Krakowie – Dariusza Cywki – przygotujemy dwujęzyczne przedstawienie teatralne na bazie krakowskich legend. W czasie zajęć obecny będzie tłumacz języka ukraińskiego. Uwaga! Limit miejsc wyczerpany!

W ramach projektu „Biblioteczne mosty kulturowe” zapraszamy dzieci w wieku 9-12 lat na cykl warsztatów teatralnych. Będziemy przygotowywać dwujęzyczne przedstawienie teatralne, które na nowo i w wyjątkowy sposób opowie o krakowskich legendach! Bohaterem, który przeprowadzi nas przez tę niezwykłą historię będzie mistrz Jan Twardowski. Razem z nim zostaniemy pochłonięci w magiczny świat teatru. Zajęcia poprowadzi Dariusz Cywka – aktor Teatru Otwartego w Krakowie.

Dodatkowo w trakcie zajęć dowiemy się:

– co to jest teatr i jak funkcjonuje,

– jakie zawody powiązane są z teatrem,

– jak powstaje spektakl teatralny.

Poznamy także: podstawy poprawnej dykcji, ćwiczenia aparatu mowy, techniki: emisji głosu, ruchu scenicznego, pracy nad ciałem, poprawnej gestykulacji itp.!

Kiedy? Zajęcia odbędą się: 8, 17, 29 sierpnia oraz 5, 12, 19 września o godz. 16:30

Gdzie? Filia nr 14 (ul. Ugorek 14), tel. 12 417 17 15.

LIMIT MIEJSC WYCZERPANY!

Tłumaczenie ukraińskie wkrótce.