Weź udział w wakacyjnych konkursach w filiach!

Kreatywnie, ekologicznie i… literacko! Stwórz projekt ekostworka, który mógłby dołączyć do EkoBandy Mola Gustawa czy rozwiąż krzyżówkę i wygrywaj! Więcej szczegółów w tekście…

• „DOŁĄCZ DO EKOBANDY MOLA GUSTAWA” (Filia nr 9)

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 6-12 lat, które posiadają ważną Kartę Czytelnika Biblioteki Kraków. Pracę konkursową można wykonać dowolną techniką plastyczną płaską (format A3). Do składanej pracy należy również dołączyć Kartę Zgłoszenia. Prace można zgłaszać od 5 lipca do 3 września br. w Filii nr 9 (ul. Dobrego Pasterza 6). Laureatów wyłoni Komisja Konkursowa w dwóch kategoriach: 6-9 lat oraz 10-12 lat.

Regulamin oraz Karta Zgłoszenia – POBIERZ

• „KRZYŻÓWKA LITERACKA – ROZWIĄŻ I ODPOWIEDZ NA UKRYTE PYTANIE” (Filia nr 21)

Konkurs adresowany do osób pełnoletnich, które posiadają ważną Kartę Czytelnika Biblioteki Kraków. Przedmiotem konkursu jest prawidłowe rozwiązanie krzyżówki oraz odgadnięcie hasła mającego formę pytania, a także kreatywna odpowiedź na to pytanie. Krzyżówkę należy dostarczyć do urny w Filii nr 21. Konkurs trwa od 1 lipca do 27 sierpnia br. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 30 sierpnia 2021 r. o godz. 12.00 w Wypożyczalni dla Dorosłych Filii nr 21.

Regulamin oraz krzyżówkaPOBIERZ