Eliza Piotrowska gościem Biblioteki Kraków na Targach Książki – C65

Wręczenie Nagrody Żółtej Ciżemki za książkę Wojtek. Żołnierz bez munduru Elizy Piotrowskiej Eliza Piotrowska

Zapraszamy na spotkanie z Elizą Piotrowską podczas 22. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Laureatka II edycji Nagrody Żółtej Ciżemki za książkę „Wojtek. Żołnierz bez munduru” będzie naszym gościem w sobotę 27 października. Do zobaczenia na stoisku Biblioteki Kraków (C65) o godz. 16.00.

Na Targach Książki będzie można również zgłaszać książki do kolejnej edycji Nagrody Żółtej Ciżemki wydaną w 2018 roku. Zgłoszenia będą przyjmowane przy stoisku Biblioteki Kraków C65.

Na spotkanie na naszym stoisku zapraszają również autorzy książek i redaktorzy wydawanych przez Bibliotekę Kraków czasopism – „Kraków” i „Czas Literatury”. Będziemy gościć również Elizę Piotrowską – laureatkę tegorocznej edycji Nagrody Żółtej Ciżemki, a także Agnieszkę Wiktorowską-Chmielewską – autorkę tomiku „Krąg ochronny”.

➡ Sprawdź program Biblioteki Kraków podczas Targów Książki w Krakowie.