Filia 45 przy ul. Teligi po remoncie!

Kilkumiesięczny remont Filii nr 45 obejmował użytkowane od lat pomieszczenia wypożyczalni dla dzieci i dla dorosłych (150 m2) oraz dodatkową przestrzeń o powierzchni 100 m2, którą w ubiegłym roku Biblioteka Kraków wynajęła od Spółdzielni Mieszkaniowej „Prokocim Nowy”. Teraz pomieszczenia te zostały połączone w jedną funkcjonalną całość. Tak duża powierzchnia pozwoliła na zorganizowanie w bibliotece przestrzeni do organizacji zajęć warsztatowych i projekcji filmów, miejsca dla miłośników gier planszowych, stanowisk do odsłuchu audiobooków i dla użytkowników Internetu.

Na potrzeby Filii nr 45 zakupiliśmy nowy sprzęt komputerowy, zainstalowaliśmy rzutnik i ekran do projekcji filmów, a także dwa katalogi internetowe ułatwiające wyszukiwanie książek.

5 marca 2020