„Gerda” – spotkanie z Krzysztofem A. Zajasem

29 września kolejne spotkanie z cyklu „Biblioteka w miejscach nieoczywistych”

Zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem A. Zajasem połączone z promocją książki „Gerda” – finałowego tomu trylogii pomorskiej. Trzeci tom opisuje dalsze losy krakowskiego inspektora Andrzeja Krzyckiego.
W ramach cyklu Biblioteka w miejscach nieoczywistych spotkamy się wyjątkowym miejscu – w dawnym Pałacu Prasy i jednocześnie obecnej siedzibie Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie (ul. Wielopole 1).
Krzysztof A. Zajas – literaturoznawca, kulturoznawca, profesor polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Autor znakomitej kryminalnej trylogii grobiańskiej: „Ludzie w nienawiści”, „Mroczny krąg” oraz „Z otchłani”, a także doskonale przyjętej powieści „Oszpicyn”, nominowanej do Nagrody Wielkiego Kalibru. Ulubionym pisarzem Krzysztofa A. Zajasa jest Stephen King i podobnie jak jego mistrzowi przyświeca mu zasada: książka ma być do czytania.
Prowadzenie: Agnieszka Staniszewska-Mól.
Miejsce: dawny Pałac Prasy – obecna siedziba Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie, ul. Wielopole 1.

Zapisy przez poniższy Formularz:

"Gerda" – spotkanie z Krzysztofem A. Zajasem

*Proszę wypełnić wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Bibliotekę Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków, w zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w warsztatach.

Wyrażam zgodę na utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez Bibliotekę Kraków Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków w celach dokumentacyjnych oraz promocyjnych związanych z prowadzonym przez Bibliotekę spotkaniem bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w: 1) publikacjach elektronicznych, w tym na stronach internetowych zarządzanych przez Bibliotekę Kraków, portalach: krakowczyta.pl i w.bibliotece.pl oraz profilu Biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, 2) wydawnictwach Biblioteki Kraków. Jednocześnie oświadczam, iż niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Podstawa prawna: art. 81 ust 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

* Zapoznałam/-em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

Wydarzenie organizowane w cyklu Biblioteka w miejscach nieoczywistych, finansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa, edycja 2022.

Krzysztof A. Zajas - zdjęcie autora i okładki książki"Gerda"