Podwójna pula kodów Legimi przez trzy miesiące! Kody na czerwiec będą rozsyłane od 1 czerwca

W związku z ogłoszeniem na terenie naszego kraju stanu epidemii oraz dalszym zamknięciem filii Biblioteki Kraków, na 3 miesiące zwiększamy pulę kodów dostępu do Legimi. Kody na czerwiec będą rozsyłane od 1 czerwca.

W drodze wyjątku, kody z majowej puli Legimi będą wysyłane drogą mailową. Z uwagi na specyfikę sytuacji prosimy o zastosowanie się do poniższych zasad:

✅ Możliwość otrzymania kodu mają wyłącznie Czytelnicy posiadający kartę biblioteczną Biblioteki Kraków i nie posiadający zadłużeń na koncie bibliotecznym powstałych przed 11 marca 2020 r.

✅ W celu uzyskania kodu dostępu należy wysłać wiadomość z adresu e-mail podanego w karcie zapisu na adres: legimi@biblioteka.krakow.pl w treści podając imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej. Po pomyślnym zweryfikowaniu konta bibliotecznego wyślemy e-mail z kodem dostępu. Będą brane pod uwagę tylko maile wysłane od 1 czerwca 2020 po godzinie 8:00 rano.

✅ Zachowujemy zasadę: jeden mail – jedno konto czytelnicze – jeden kod. Przypominamy, że jeden kod uprawnia do korzystania z zasobu jednocześnie na dwóch urządzeniach.

✅ Nie będą brane pod uwagę maile:
– z prośbą o kody Legimi wysyłane na inne konta mailowe niż podane wyżej,
– z błędnie podanymi danymi,
– z prośbami o więcej niż jeden kod z jednej skrzynki mailowej,
– wysłane z kont, na których są nieuregulowanie kary sprzed 11 marca 2020.

UWAGA! Mimo podwójnej liczby kodów dostępnych od kwietnia do czerwca, ich liczba jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość związaną z procesem weryfikacji kont czytelniczych i rozsyłaniem kodów. Hasła rozsyłamy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00.

 

O wyczerpaniu puli kodów poinformujemy na stronie internetowej oraz na profilu facebookowym Biblioteki Kraków.

Obecne rozwiązanie –  wydawanie kodów mailowo – będzie dostępne tylko w okresie zamknięcia filii Biblioteki Kraków. Po ponownym otwarciu, Biblioteka powróci do zwyczajowego, bezpośredniego wydawania kodów w filiach. Nie będzie możliwości otrzymania kodu w formie mailowej.

Jak działa Legimi? Sprawdź tutaj.

 

➡ Skorzystaj z innych darmowych bibliotek i czytelni e-booków