Konkurs Czytelnik Roku 2020 zbliża się ku końcowi!

Konkurs Czytelnik Roku 2020 powoli się kończy. Oto najważniejsze informacje związane z jego finiszem.

Tylko do 31 grudnia 2020 r. Uczestnicy mogą uzyskiwać pieczątki za zwrócone książki i audiobooki oraz odbierać nagrody-niespodzianki. Z kolei „Paszporty Czytelnika” należy dostarczyć do urny znajdującej się w Filii nr 3 w godzinach otwarcia tej placówki lub przesłać tradycyjną pocztą na adres:

Biblioteka Kraków

Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3

z dopiskiem „Czytelnik Roku 2020”

Paszporty należy dostarczyć w terminie do 30 stycznia 2021 r. W przypadku przesyłki pocztowej będzie liczyła się data stempla pocztowego.

Konkurs „Czytelnik Roku 2020” odbywa się w takich kategoriach wiekowych jak:

I kategoria – czytelnicy od 6 do 9 lat,
II kategoria – czytelnicy od 10 do 15 lat,
III kategoria – czytelnicy od 16 do 25 lat,
IV kategoria – czytelnicy powyżej 25. roku życia.

W Konkursie można zdobyć:

🔹 NAGRODY SPECJALNE

Nagroda i tytuł „Czytającego Rodzica” przysługuje rodzicowi lub opiekunowi prawnemu dziecka w wieku do 5 lat. Otrzyma ją rodzic, który zdobył największą liczbę pieczątek za książki przeczytane dziecku.

Nagrodę i tytuł „Zaczytanego Seniora” otrzyma czytelnik Biblioteki Kraków powyżej 70. roku życia, który zdobył największą liczbę pieczątek.

PARTNERZY: KrakówCzyta.pl, Galeria Bronowice, Teatr Stu, PocketBook, Wydawnictwo Literackie, Kraków Miasto Literatury UNESCO

PATRONAT MEDIALNY: lovekrakow.pl, Czas Dzieci