Konkurs dla dzieci! Narysuj tygrysa w ludzkim świecie i wygraj bilety do kina!

Od 13 do 20 stycznia trwa plastyczny konkurs dla dzieci! Tematem pracy jest pytanie: Jak wyobrażasz sobie tygrysa w ludzkim świecie? Malować można ołówkiem, kredkami lub farbą w formacie A3 lub A4. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6-12 lat. Dla 50 autorów najlepszych prac przewidziane są podwójne bilety do kina Cinema City na film dla dzieci „Pimi z Krainy Tygrysów”. Konkurs jest organizowany w ramach współpracy z dystrybutorem Best Film. Szczegóły konkursu poniżej…

Konkurs trwa tydzień – od 13 do 20 stycznia. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Zadaniem jest narysować odpowiedź na pytanie konkursowe: „Jak wyobrażasz sobie tygrysa w ludzkim świecie?”.

Metoda plastyczna: ołówek, kredki, farby

Wymagany format: A3 lub A4

Pracę należy dostarczyć w formie zdjęcia na adres mailowy (promocja@biblioteka.krakow.pl) lub fizycznie pod adres: pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, Kraków. Do pracy należy dołączyć również podpisany formularz zgody na przetwarzanie danych.

Autorzy 50 najlepszych prac otrzymają podwójne bilety do kina na najnowszy film dla dzieci „Pimi z Krainy Tygrysów” (reż. Brando Quilici). Bilety w postaci kodów są do wykorzystania w kinach Cinema City na terenie całego kraju w dniach 27 stycznia-2 lutego 2023 roku. Po odbiór biletów należy wysłać prośbę na adres mailowy – promocja@biblioteka.krakow.pl.

Konkurs organizowany jest w ramach współpracy z dystrybutorem Best Film.

REGULAMIN KONKURSU

FORMULARZ ZGODY