Konkurs dla dzieci z dzielnicy Grzegórzki: „Ozdoby wielkanocne inspirowane sztuką ludową”

Ogłaszamy konkurs wielkanocny! Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6-7 lat uczęszczających do placówek na terenie Dzielnicy II Krakowa – Grzegórzki. Praca konkursowa to ozdoba wielkanocna, która może być wykonana dowolną techniką przestrzenną tak, aby dawała możliwość wykorzystania jej np. w koszyczku, na stole, na oknie, na drzwiach itp. Konkurs trwa od 15 marca do 7 maja.

By wziąć udział w konkursie, należy wypełnić Kartę Zgłoszenia oraz złożyć pracę konkursową w Filii 6 przy al. I. Daszyńskiego 22. Z powodu sytuacji epidemicznej oraz zamknięcia filii Biblioteki Kraków, w celu złożenia pracy konkursowej, należy skontaktować się telefonicznie (12 423 24 26) z bibliotekarzem w godzinach od 8.30 do 15.30 i umówić na wizytę. Przyznane zostaną I, II, III miejsce oraz wyróżnienia. Wyniki zostaną ogłoszone, a nagrody wręczone w Filii 6 na przełomie maja i czerwca 2021 r.

REGULAMIN KONKURSU

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Zaczytani na Grzegórzkach” dofinansowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa, edycja 2020, www.budzet.krakow.pl