Konkurs z okazji Jubileuszu 70-lecia Nowej Huty

Zapraszamy młodych twórców w wieku 16-24 lat do udziału w konkursie na mem lub film promujący Nową Hutę.

Zadaniem uczestników jest stworzenie mema, rozumianego jako połączenie elementu graficznego z tekstowym lub 60-90 sekundowego filmu poświęconego mieszkańcom, tradycjom, historii lub kulturze Nowej Huty.

Prace konkursowe będą oceniane w dwóch grupach wiekowych 16-19 i 20-24 lata, osobno dla kategorii mem i film. W każdej kategorii przyznana zostanie nagroda główna, a komisji konkursowej przysługuje również prawo wybrania prac wyróżnionych.

Pod uwagę będą brane: zgodność z tematyką konkursu, oryginalność pomysłu, jakość i estetyka wykonanej pracy oraz kreatywność autora.

Konkurs trwa do 31 października 2019 r. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wypełnienie i podpisanie Karty Zgłoszenia, które należy dostarczyć do dowolnej filii Biblioteki Kraków lub przesłać na adres: Biblioteka Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków z dopiskiem „Konkurs na mem lub film”.

❗REGULAMIN i KARTA ZGŁOSZENIA (pdf 133 KB)

Konkurs na mem i film o Nowej Hucie