Konkurs na najpiękniejszego Mola lub Motyla książkowego

Zapraszamy rodziców i dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych i domów kultury oraz organizacji pozarządowych do udziału w konkursie na najpiękniejszego Mola lub Motyla książkowego, który weźmie udział w wrześniowej Wielkiej Paradzie Moli.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Do 15 sierpnia 2019 przesłać na adres paradamoli@biblioteka.krakow.pl skan wypełnionego i podpisanego formularza karty zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
2. Do 10 września 2019 przesłać 3 fotografie prezentujące z różnej perspektywy wykonaną figurę Mola lub Motyla książkowego, oświadczenie o autorstwie zdjęć i zgodę na ich publikację oraz uzupełnioną metryczkę.
3. Zaprezentować wykonaną pracę podczas wrześniowej Wielkiej Parady Moli i Motyli Książkowych.

Wymagania formalne dotyczące pracy konkursowej:

1. Oryginalna, autorska praca wykonana przez grupę dzieci do lat 15 wraz z opiekunem lub rodzinę z dziećmi do lat 15.
2. Forma: figura, lalka, kostium lub inna o wymiarach od 50 cm do 180 cm.
3. Wykonana z materiałów gwarantujących bezpieczeństwo uczestników Parady.
4. Nawiązująca do książki, czytania lub biblioteki.
5. Opatrzona metryczką (wzór zał. 4).

Konkurs trwa od 10 czerwca do 10 września 2019.

Wybór zwycięzców i wyróżnionych odbędzie się w drodze głosowania poprzez profil Biblioteki Kraków na portalu społecznościowym Facebook. Zdecyduje liczba „polubień” pod zdjęciem przedstawiającym daną pracę. Laureaci otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe o wartości od 200 zł do 700 zł, w postaci np. pakietów książek, gier planszowych, akcesoriów sportowych lub innych.

REGULAMIN KONKURSU wraz z metryczką, kartą zgłoszenia i niezbędnymi zgodami.

Konkurs organizowany w ramach projektu „Krakowska rodzina sięga po książki dla córki i syna” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.