Konkurs dla młodzieży i dorosłych. Napisz recenzję książki i wygraj bilety do kina!

Od 18 do 1 maja trwa Konkurs „Donato Carrisi – recenzja jego książki”. Dla autorów 50 najlepszych prac przewidziane są bilety do kina Cinema City na film „Jestem otchłanią”. Konkurs jest organizowany w ramach współpracy z dystrybutorem Best Film.

Konkurs trwa od 18 kwietnia do 1 maja włącznie. Jest przeznaczony dla młodzieży (powyżej 15 lat) i dorosłych. Zadaniem Uczestnika jest napisanie recenzji dowolnie wybranej książki autorstwa Donato Carrisiego.

Praca musi zawierać 1200-1300 znaków (ze spacjami). Ma być zapisana w formie dokumentu tekstowego w formacie: .doc, .docx. (edytowalny Word – potrzebny do ewentualnej redakcji tekstu).

Konkurs skierowany jest do osób w dwóch kategoriach wiekowych:

  • I kategoria: 15-17 lat;
  • II kategoria: dorośli (+18 lat).

Recenzję należy wysłać na adres mailowy (promocja@biblioteka.krakow.pl) lub fizycznie pod adres: pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, Kraków. Do pracy należy dołączyć również podpisany formularz zgłoszeniowy.

Autorzy 50 najlepszych prac otrzymają bilety do kina na film „Jestem otchłanią” (reż. Donato Carrisi, 2022) . Trzy najlepsze recenzje w każdej kategorii wiekowej otrzymają podwójne wejściówki do kina. A najlepsza recenzja zostanie opublikowana w Informatorze Biblioteki Kraków.  

Bilety w postaci kodów są do wykorzystania w kinach Cinema City na terenie całego kraju w dniach 5-11 maja 2023 roku. Po odbiór biletów należy wysłać prośbę na adres mailowy – promocja@biblioteka.krakow.pl.

Konkurs organizowany jest w ramach współpracy z dystrybutorem Best Film.

REGULAMIN KONKURSU

FORMULARZ ZGODY – dorośli

FORMULARZ ZGODY – młodzież