Międzynarodowy Tydzień E-książki z platformą IBUK Libra

Z okazji Międzynarodowego Tygodnia E-książki (3-9 marca) IBUK Libra po raz kolejny przygotowała niespodziankę dla naszych czytelników.

IBUK Libra to wirtualna czytelnia Wydawnictwa Naukowego PWN z całodobowym dostępem do publikacji z różnych dziedzin. Nasi czytelnicy mogą na stałe bezpłatnie korzystać z wykupionych przez Bibliotekę Kraków ponad 2 tysięcy publikacji. Hasła do logowania w czytelni IBUK Libra można otrzymać w każdej filii Biblioteki Kraków.

Od 1 do 15 marca zestaw tytułów na platformie IBUK Libra będzie poszerzony o dodatkowe 3 939 publikacjegównie literaturę faktu, literaturę piękną oraz książki dla dzieci i młodzieży. Przez ponad 2 tygodnie będziecie mieć dostęp do pełnej treści wszystkich książek z ww. kategorii.

Ibuk Libra