Nowa edycja „Konkursu na najpiękniejszego mola i motyla książkowego”!

Od 4 maja do 10 czerwca trwa „Konkurs na najpiękniejszego mola i motyla książkowego”! Dedykowany jest dzieciom i młodzieży w wieku 4-11 lat wraz z rodzinami, a także do grup dzieci w wieku 4-11 lat z instytucji oświatowych i kulturalnych oraz organizacji pozarządowych z terenu województwa małopolskiego.

Wymagania pracy konkursowej:

1) oryginalna, autorska praca, prezentowana publicznie po raz pierwszy, wykonana przez grupę dzieci od 4-11 wraz z opiekunem lub rodzinę z przynajmniej jednym dzieckiem w wieku 4-11 lat;

2) forma przestrzenna, np.: figura, lalka, kostium lub inna o wymiarach od 50 cm do 180 cm;

3) wykonana z materiałów gwarantujących trwałość figury oraz bezpieczeństwo uczestników Parady;

4) tematycznie i w formie plastycznej nawiązująca do książki, czytania lub biblioteki.

REGULAMIN KONKURSU – POBIERZ

Każdy uczestnik otrzyma imienny dyplom, a laureaci nagrodzonych prac otrzymają nagrodę rzeczową w postaci pakietów książek, gier planszowych, biletów na lot balonem, gadżetów lub innych. Wyniki Konkursu ogłoszone zostaną w czasie Wielkiej Parady Moli i Motyli Książkowych zorganizowanej 25 czerwca 2022 r. w ogrodzie przy Bibliotece Głównej, ul. Powroźnicza 2 (w razie zmiany terminu, będziemy informować na bieżąco).

Tutaj możesz zobaczyć zeszłoroczną Wielką Paradę Moli i Motyli Książkowych – FOTORELACJA.