„Wawrzek potrzebuje pomocy!” – rodzinna gra terenowa

Już 14 października zapraszamy do udziału w rodzinnej grze terenowej! Wawrzek i Polina przyjeżdżają do Krakowa, ponieważ chcą poznać historię o żółtej ciżemce. W rodzinie Wawrzka pielęgnowany jest przekaz o utalentowanym chłopcu, który prawdopodobnie pracował przy budowie ołtarza mariackiego. Czy pomożecie im odkryć prawdę? Czy zdążycie zrobić to w godzinę?

Startujemy o 16:30 z Filii nr 3 przy pl. Nowaka-Jeziorańskiego 3, a kończymy w Klubie Dziennikarzy „Pod Gruszką” (ul. Szczepańska 1), gdzie odbędzie się wręczenie nagród.

Chcecie wziąć udział w grze? Zapiszcie się przez formularz poniżej!

Rejestracja uczestników gry prowadzona będzie w godzinach 16.00-16.30. Uczestnicy wypełnią formularz rejestracyjny, otrzymają kartę gry i mapki. W czasie gry pomocny będzie telefon, by sprawdzić współrzędne geograficzne miejsc, do których należy się udać!

„Wawrzek potrzebuje pomocy!” – rodzinna gra terenowa

*Proszę wypełnić wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Bibliotekę Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków, w zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w warsztatach.

Wyrażam zgodę na utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez Bibliotekę Kraków Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków w celach dokumentacyjnych oraz promocyjnych związanych z prowadzonym przez Bibliotekę spotkaniem bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w: 1) publikacjach elektronicznych, w tym na stronach internetowych zarządzanych przez Bibliotekę Kraków, portalach: krakowczyta.pl i w.bibliotece.pl oraz profilu Biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, 2) wydawnictwach Biblioteki Kraków. Jednocześnie oświadczam, iż niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Podstawa prawna: art. 81 ust 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

* Zapoznałam/-em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.