Biblioteka kultury – spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem

Spotkanie z Michałem Rusinkiem, autorem książek dla dzieci np. „Krakowski Rynek dla chłopców i dziewczynek”. Spotkanie tłumaczone będzie na język ukraiński. Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Biblioteczne mosty kulturowe”. Zapisy za pośrednictwem formularza dostępnego poniżej.

 

Spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem

*Proszę wypełnić wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Bibliotekę Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków, w zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w warsztatach.

Wyrażam zgodę na utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez Bibliotekę Kraków Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków w celach dokumentacyjnych oraz promocyjnych związanych z prowadzonym przez Bibliotekę spotkaniem bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w: 1) publikacjach elektronicznych, w tym na stronach internetowych zarządzanych przez Bibliotekę Kraków, portalach: krakowczyta.pl i w.bibliotece.pl oraz profilu Biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, 2) wydawnictwach Biblioteki Kraków. Jednocześnie oświadczam, iż niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Podstawa prawna: art. 81 ust 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

* Zapoznałam/-em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

 

Data

28 wrz 2022

Czas

17:00 - 18:00

Lokalizacja

Biblioteka Główna | ul. Powroźnicza 2

Organizator

Biblioteka Kraków

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress