Bukiety zielne – warsztaty | „Moc podmiejskich tradycji” 

Warsztaty tworzenia tradycyjnych bukietów zielnych. Zajęcia poprowadzi twórczyni ludowa Beata Godynia-Kapałka. Warsztaty realizowane w ramach projektu „Moc podmiejskich tradycji”.

Zapisy przez formularz dostępny poniżej!

 

Bukiety zielne – warsztaty | 08.08

*Proszę wypełnić wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Bibliotekę Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków, w zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w warsztatach.

Wyrażam zgodę na utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez Bibliotekę Kraków Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków w celach dokumentacyjnych oraz promocyjnych związanych z prowadzonym przez Bibliotekę spotkaniem bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w: 1) publikacjach elektronicznych, w tym na stronach internetowych zarządzanych przez Bibliotekę Kraków, portalach: krakowczyta.pl i w.bibliotece.pl oraz profilu Biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, 2) wydawnictwach Biblioteki Kraków. Jednocześnie oświadczam, iż niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Podstawa prawna: art. 81 ust 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

* Zapoznałam/-em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

Data

08 sie 2022

Czas

17:00 - 18:00

Lokalizacja

Filia 20 | ul. Opolska 37

Organizator

Biblioteka Kraków

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress