„Co mogą smoki, a czego nie? Zaraz dowiesz się!”

Spektakl teatralny dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w wykonaniu aktorów Teatru Otwartego TO. Zaprezentowana zostanie historia dwóch małych przyjaciół – smoka Obiboczka i skrzata Pomponika, mieszkańców leśnej polany, a także historia tajemniczej biblioteki. Mali bohaterowie zmierzą się z nowymi sytuacjami, odkryją, że jeszcze wiele muszą się nauczyć.

Spotkanie zostanie zorganizowane za pośrednictwem platformy do wideokonferencji. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy poprzez formularz zamieszczony poniżej. Zgłoszenia są przyjmowane do wyczerpania miejsc lub do godz. 18:00 w dniu 12.05.2021.

LIMIT MIEJSC WYCZERPANY

Wydarzenie finansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa, edycja 2020, www.budzet.krakow.pl.

"Co mogą smoki, a czego nie? Zaraz dowiesz się!"| online | 13.05 | 09:30

*Proszę wypełnić wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Bibliotekę Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków, w zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w spektaklu.

Wyrażam zgodę na utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez Bibliotekę Kraków Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków w celach dokumentacyjnych oraz promocyjnych związanych z prowadzonym przez Bibliotekę spektaklem bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w: 1) publikacjach elektronicznych, w tym na stronach internetowych zarządzanych przez Bibliotekę Kraków, portalach: krakowczyta.pl i w.bibliotece.pl oraz profilu Biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, 2) wydawnictwach Biblioteki Kraków. Jednocześnie oświadczam, iż niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Podstawa prawna: art. 81 ust 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

* Zapoznałam/-em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

13 maja 2021

On-line Biblioteka Kraków