Magia barw

Wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Winkowskiej, wykładowczyni na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.  Artystka maluje głównie akrylami przedstawiając pejzaże, świat podwodny, kwiaty i zwierzęta, tworzy także abstrakcje. Artystka wprowadzi uczestników spotkania w świat magicznych kolorów. Za oprawę muzyczną wernisażu odpowiadać będzie muzyk i gitarzysta Patryk Bała.

Artystka namalowała ponad tysiąc obrazów i szkiców.  W obrazach najważniejszy jest dla niej kolor, a pomysły czerpie z wycieczek, zdjęć przyjaciół, filmów, dyskusji ze znajomymi, a najczęściej z wyobraźni. Prywatnie uwielbia taniec, muzykę, koncerty, pływanie i fotografowanie

Spotkanie zostanie zorganizowane za pośrednictwem platformy do wideokonferencji. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy poprzez formularz zamieszczony poniżej. Zgłoszenia są przyjmowane do wyczerpania miejsc lub do godz. 14:30 w dniu 7.05.2021.

Wydarzenie finansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa, edycja 2020, www.budzet.krakow.pl.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

07 maja 2021