Magia ziół – spotkanie z Patrycją Machałek | „Moc podmiejskich tradycji” 

Spotkanie autorskie z Patrycją Machałek – bibliotekarką, którą fascynuje tematyka zielarska, a także autorką książek „Magia polskich ziół” oraz „Przetwory z pomysłem”. Dzieli się z innymi swoją wiedzą o ziołolecznictwie oraz polskich tradycjach ludowych. Warsztaty realizowane w ramach projektu „Moc podmiejskich tradycji”.

Zapisy przez formularz dostępny poniżej!

Magia ziół – spotkanie z Patrycją Machałek

*Proszę wypełnić wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Bibliotekę Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków, w zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w warsztatach.

Wyrażam zgodę na utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez Bibliotekę Kraków Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków w celach dokumentacyjnych oraz promocyjnych związanych z prowadzonym przez Bibliotekę spotkaniem bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w: 1) publikacjach elektronicznych, w tym na stronach internetowych zarządzanych przez Bibliotekę Kraków, portalach: krakowczyta.pl i w.bibliotece.pl oraz profilu Biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, 2) wydawnictwach Biblioteki Kraków. Jednocześnie oświadczam, iż niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Podstawa prawna: art. 81 ust 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

* Zapoznałam/-em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

Data

09 sie 2022

Czas

16:00 - 17:00

Lokalizacja

Biblioteka Główna | ul. Powroźnicza 2

Organizator

Biblioteka Kraków

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress