Mistrz Leonardo da Vinci – warsztaty dla dzieci

Warsztaty dla dzieci wokół Leonarda da Vinci połączone z prezentacją multimedialną. Spotkanie poprowadzi Dorota Pietrzyk – autorka książki „Muzyk da Vinci”. Na uczestników będą czekały literackie bilety.

Zapisy przez poniższy Formularz:

Mistrz Leonardo da Vinci – warsztaty dla dzieci

*Proszę wypełnić wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Bibliotekę Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków, w zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w warsztatach.

Wyrażam zgodę na utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez Bibliotekę Kraków Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków w celach dokumentacyjnych oraz promocyjnych związanych z prowadzonym przez Bibliotekę spotkaniem bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w: 1) publikacjach elektronicznych, w tym na stronach internetowych zarządzanych przez Bibliotekę Kraków, portalach: krakowczyta.pl i w.bibliotece.pl oraz profilu Biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, 2) wydawnictwach Biblioteki Kraków. Jednocześnie oświadczam, iż niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Podstawa prawna: art. 81 ust 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

* Zapoznałam/-em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

Obowiązek informacyjny

Tydzień włoski realizowany w ramach projektu „Nowe podróże po literaturze” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.Logotyp Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Data

12 cze 2023

Czas

17:00 - 18:00

Lokalizacja

Filia 20 | ul. Opolska 37

Organizator

Biblioteka Kraków

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress