Noc Poezji. Czterech poetów – Cztery poetyckie podróże

Spotkanie z Józefem Baranem, Piotrem Lamprechtem, Michałem Piętniewiczem i Adamem Ziemianinem. Prezentacja utworów, rozmowa o motywach podróżniczych w ich twórczości. W trakcie spotkania będzie także możliwość prezentacji własnego wiersza przez uczestników wieczoru poetyckiego.

Prowadzący: Janusz Mika.

Projekt zrealizowano przy udziale finansowym Gminy Miejskiej Kraków w ramach marki Krakowskie Noce – Noc Poezji.

Na wydarzenie "Czterech poetów – Cztery poetyckie podróże" obowiązują zapisy przez formularz

*Proszę wypełnić wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Bibliotekę Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia wydarzeń kulturalno-literackich organizowanych przez Biblioteką Kraków".

Wyrażam zgodę na utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku oraz wizerunku mojego dziecka/dzieci przez Bibliotekę Kraków Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków w celach dokumentacyjnych oraz promocyjnych związanych z prowadzonymi przez Bibliotekę wydarzeniami bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w: 1) publikacjach elektronicznych, w tym na stronach internetowych zarządzanych przez Bibliotekę Kraków, portalach: krakowczyta.pl i w.bibliotece.pl oraz profilu Biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, 2) wydawnictwach Biblioteki Kraków. Jednocześnie oświadczam, iż niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Podstawa prawna: art. 81 ust 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

* Zapoznałam/-em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych

10 Paź 2020

Koszt