Noc Poezji. Spotkanie z Michałem Rusinkiem i Joanną Rusinek

Poetycka podróż dla najmłodszych

Spotkanie z Michałem Rusinkiem, autorem wierszy dla dzieci pt. „Wierszyki domowe” oraz Joanną Rusinek, która zaprezentuje ilustracje przygotowywane do książek i opowie o pracy ilustratora.

Projekt zrealizowano przy udziale finansowym Gminy Miejskiej Kraków w ramach marki Krakowskie Noce – Noc Poezji.

 

Na spotkanie z Michałem Rusinkiem obowiązują zapisy przez formularz

*Proszę wypełnić wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Bibliotekę Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia wydarzeń kulturalno-literackich organizowanych przez Biblioteką Kraków".

Wyrażam zgodę na utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku oraz wizerunku mojego dziecka/dzieci przez Bibliotekę Kraków Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków w celach dokumentacyjnych oraz promocyjnych związanych z prowadzonymi przez Bibliotekę wydarzeniami bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w: 1) publikacjach elektronicznych, w tym na stronach internetowych zarządzanych przez Bibliotekę Kraków, portalach: krakowczyta.pl i w.bibliotece.pl oraz profilu Biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, 2) wydawnictwach Biblioteki Kraków. Jednocześnie oświadczam, iż niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Podstawa prawna: art. 81 ust 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

* Zapoznałam/-em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych

Data

10 Paź 2020

Czas

15:00

Koszt

Bezpłatne

Lokalizacja

Filia 42 | ul. Agatowa 33

Organizator

Biblioteka Kraków

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other