Peron Literacki. Warsztaty literackie on-line

28 października otwieramy na Peronie Literackim Biblioteki Kraków nowy cykl spotkań warsztatowych. Raz w miesiącu, znani pisarze i pisarki będą dzielić się tajnikami swojej literackiej kuchni i omawiać nadesłane prace. Na pierwszy ogień idzie Józef Baran! Ceniony krakowski pisarz, znany z wyjątkowego poetyckiego słuchu, dzięki któremu, bezbłędnie rozpoznaje literackie talenty. Bywa surowy i wymagający, ale kiedy trafi perłę, jego zachwyt nie ma sobie równych. Chcecie się sprawdzić, podzielić pomysłami? Już dziś ślijcie nam swoje prace! Co wydarzy się później? To już zależy od Was!

Prowadzący: Józef Baran i Jadwiga Malina.

Wydarzenie oglądamy na profilu Klub Dziennikarzy „Pod Gruszką” przy Bibliotece Kraków i tam komentujemy, prowadzący widzą wtedy pytania.

28 Paź 2020

Klub Dziennikarzy „Pod Gruszką” | ul. Szczepańska 1