Piknik włoski

Finałowe wydarzenie tygodnia włoskiego. W programie: warsztaty tańców włoskich, warsztaty teatralne komedii dell’arte, spotkanie autorskie z Moniką Utnik-Strugałą, autorką książki „Mamma mia. Włochy dla dociekliwych”, oraz Bartkiem Kieżunem – autorem książki „Italia do zjedzenia”, spektakl dla dzieci „Pinokio”, warsztaty językowe, warsztaty plastyczne tworzenia masek oraz wieńców laurowych i wiele innych atrakcji. W czasie pikniku ofertę wydawniczą zaprezentuje Księgarnia Italicus. Na uczestników będą czekały także literackie bilety.

Piknik włoski realizowany w ramach projektu „Nowe podróże po literaturze” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Logotyp Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

17 cze 2023