Spotkanie autorskie z Aleksandrą Lipczak | online (Formularz)

Spotkanie on-line z Aleksandrą Lipczak, absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim, która publikuje m.in. w „Polityce” i „Przekroju”.

Pisze głównie o Hiszpanii, czasem również o Ameryce Łacińskiej. Jako autorka książek zadebiutowała w 2017 roku zbiorem reportaży o Hiszpanii „Ludzie z Placu Słońca”, za który była nominowana do Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza 2018. W 2020 roku ukazała się jej druga książka, reportaż-esej „Lajla znaczy noc”, o arabskim dziedzictwie Hiszpanii, nominowana do nagrody Odkrycia Empiku. Była również laureatką czwartej edycji Konkursu Stypendialnego im. Ryszarda Kapuścińskiego. Spotkanie poprowadzi – Paweł Czachor. Wydarzenie finansowane ze środków Rady Dzielnicy V Krowodrza. Zorganizowane za pośrednictwem platformy do wideokonferencji.

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy za pośrednictwem strony internetowej www.biblioteka.krakow.pl

Spotkanie autorskie z Aleksandrą Lipczak | online

*Proszę wypełnić wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Bibliotekę Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków, w zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w spotkaniu autorskim organizowanym ze środków Rady Dzielnicy V Krowodrza

Wyrażam zgodę na utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez Bibliotekę Kraków Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków w celach dokumentacyjnych oraz promocyjnych związanych z prowadzonym przez Bibliotekę spotkaniu autorskim organizowanym ze środków Rady Dzielnicy V Krowodrza bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w: 1) publikacjach elektronicznych, w tym na stronach internetowych zarządzanych przez Bibliotekę Kraków, portalach: krakowczyta.pl i w.bibliotece.pl oraz profilu Biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, 2) wydawnictwach Biblioteki Kraków. Jednocześnie oświadczam, iż niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Podstawa prawna: art. 81 ust 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

* Zapoznałam/-em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

09 Mar 2021

Filia 21 Wypożyczalnia dla dorosłych | ul. Królewska 59