Spotkanie autorskie z Radkiem Rakiem | online

Spotkanie on-line z Radkiem Rakiem praktykującym lekarzem weterynarii, który zadebiutował w 2014 roku powieścią „Kocham cię, Lilith”. Za drugą powieść pt. „Puste niebo” otrzymał Złote Wyróżnienie Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego oraz nominację do Nagrody im. Janusza A. Zajdla. W 2019 roku ukazała się jego trzecia powieść „Baśń o wężowym sercu, albo wtóre słowo o Jakóbie Szeli”, za którą otrzymał Nagrodę Literacką NIKE oraz Nagrodę Literacką im. Jerzego Żuławskiego. Spotkanie poprowadzi dziennikarz Krzysztof Maćkowski.

Wydarzenie finansowane ze środków Rady Dzielnicy V Krowodrza. Zorganizowane za pośrednictwem platformy do wideokonferencji. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy za pośrednictwem strony internetowej www.biblioteka.krakow.pl.

Spotkanie autorskie z Radkiem Rakiem | online | 24.03 | 18:00

*Proszę wypełnić wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Bibliotekę Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków, w zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w spotkaniu autorskim organizowanym ze środków Rady Dzielnicy V Krowodrza

Wyrażam zgodę na utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez Bibliotekę Kraków Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków w celach dokumentacyjnych oraz promocyjnych związanych z prowadzonym przez Bibliotekę spotkaniu autorskim organizowanym ze środków Rady Dzielnicy V Krowodrza bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w: 1) publikacjach elektronicznych, w tym na stronach internetowych zarządzanych przez Bibliotekę Kraków, portalach: krakowczyta.pl i w.bibliotece.pl oraz profilu Biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, 2) wydawnictwach Biblioteki Kraków. Jednocześnie oświadczam, iż niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Podstawa prawna: art. 81 ust 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

* Zapoznałam/-em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

24 Mar 2021

Filia 21 Wypożyczalnia dla dorosłych | ul. Królewska 59