Spotkanie z Ałbeną Grabowską

Spotkanie z Ałbeną Grabowską, autorką książek dla dorosłych i dzieci. Tematem przewodnim będzie cykl książek „Uczniowie Hippokratesa”, który łączy w sobie historię, medycynę i powieść obyczajową. W trylogii obok postaci fikcyjnych pojawiają się osoby, które miały duży wpływ na rozwój medycyny. Rozmowę z pisarką poprowadzi Agnieszka Staniszewska-Mól. Wydarzenie organizowane w cyklu „Biblioteka w miejscach nieoczywistych” we współpracy z Unią Polskich Pisarzy Lekarzy. Finansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa, edycja 2022.

Zapisy przez poniższy Formularz:

Spotkanie z Ałbeną Grabowską

*Proszę wypełnić wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Bibliotekę Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków, w zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w warsztatach.

Wyrażam zgodę na utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez Bibliotekę Kraków Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków w celach dokumentacyjnych oraz promocyjnych związanych z prowadzonym przez Bibliotekę spotkaniem bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w: 1) publikacjach elektronicznych, w tym na stronach internetowych zarządzanych przez Bibliotekę Kraków, portalach: krakowczyta.pl i w.bibliotece.pl oraz profilu Biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, 2) wydawnictwach Biblioteki Kraków. Jednocześnie oświadczam, iż niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Podstawa prawna: art. 81 ust 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

* Zapoznałam/-em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

Obowiązek informacyjny

Data

13 cze 2023

Czas

18:00 - 20:00

Lokalizacja

Aula Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie I ul. Krupnicza 11A

Organizator

Biblioteka Kraków

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress