Spotkanie z Wojciechem Przylipiakiem

Biblioteka zaprasza młodzież i dorosłych na spotkanie z Wojciechem Przylipiakiem autorem książki Sex, disco i kasety video. Polska lat 90. Rozmowę z pisarzem poprowadzi Piotr Wasilewski. Wydarzenie organizowane w ramach akcji „Zajrzyj do Huty”. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.biblioteka.krakow.pl.

Spotkanie z Wojciechem Przylipiakiem | 18.09 | 12:00

*Proszę wypełnić wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Bibliotekę Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków, w zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w spotkaniu.

Wyrażam zgodę na utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez Bibliotekę Kraków Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków w celach dokumentacyjnych oraz promocyjnych związanych z prowadzonym przez Bibliotekę spotkaniem bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w: 1) publikacjach elektronicznych, w tym na stronach internetowych zarządzanych przez Bibliotekę Kraków, portalach: krakowczyta.pl i w.bibliotece.pl oraz profilu Biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, 2) wydawnictwach Biblioteki Kraków. Jednocześnie oświadczam, iż niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Podstawa prawna: art. 81 ust 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

* Zapoznałam/-em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

Data

18 wrz. 2021

Czas

12:00 - 13:00

Lokalizacja

Filia 56 Dział dla dorosłych | os. Zgody 7
Kategoria

Organizator

Biblioteka Kraków

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress