Grafika nawiązująca do kultury lufowej: drobne kwiaty, chłopiec w krakowskim stroju na drewnianym koniku

Sztuka wytwarzania ozdób z bibuły. Warsztaty | Brak miejsc

6 SIERPNIA | GODZ. 10:30 | Filia nr 20 ul. Opolska 37 | limit miejsc wyczerpany

Warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych prowadzone przez Annę Potoczek, twórcę ludowego, działającego na Szlaku Tradycyjnego Rzemiosła, zajmującego się szeroko pojętym rękodziełem, w tym bibułkarstwem, któremu poświęcone zostanie spotkanie.

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.

Zajęcia przygotowane zostaną z zachowaniem obowiązujących zaleceń sanitarnych. Uczestnicy proszeni są o zachowanie dystansu społecznego, korzystanie ze stacji dezynfekujących oraz zasłanianie ust i nosa.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Etnopodróże z Biblioteką Kraków” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu EtnoPolska 2020.

06 Sie 2020

Koszt