Targi Książki | Być krukiem, czy papugą?

Biblioteka Kraków zaprasza dzieci w wieku 6-9 lat na zajęcia literacko-plastyczne przygotowane na podstawie książki „O kruku, który chciał zostać papugą” Katarzyny Kozłowskiej z ilustracjami Agnieszki Żelewskiej. Zapisy za pośrednictwem formularza dostępnego poniżej.

 

Targi Książki | Być krukiem, czy papugą? | 15:00

*Proszę wypełnić wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Bibliotekę Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków, w zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w spotkaniu.

Wyrażam zgodę na utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez Bibliotekę Kraków Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków w celach dokumentacyjnych oraz promocyjnych związanych z prowadzonym przez Bibliotekę spotkaniem bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w: 1) publikacjach elektronicznych, w tym na stronach internetowych zarządzanych przez Bibliotekę Kraków, portalach: krakowczyta.pl i w.bibliotece.pl oraz profilu Biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, 2) wydawnictwach Biblioteki Kraków. Jednocześnie oświadczam, iż niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Podstawa prawna: art. 81 ust 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

* Zapoznałam/-em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

 

Data

15 października 2021

Czas

15:00 - 16:00

Lokalizacja

EXPO KRAKÓW
ul. Galicyjska 9 Kraków

Organizator

Biblioteka Kraków

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress