Warsztaty komiksowe dla dzieci

Biblioteka zaprasza dzieci w wieku 10–12 lat na warsztaty komiksowe. Warsztaty poprowadzi Paweł Kicman – redaktor i scenarzysta komiksowy, członek Krakowskiego Stowarzyszenia Komiksowego. W czasie zajęć zaplanowano przerwy na odpoczynek. Wydarzenie organizowane w ramach akcji „Zajrzyj do Huty”.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy za pośrednictwem formularza poniżej:

Warsztaty komiksowe dla dzieci | 18.09 | 10:00

*Proszę wypełnić wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Bibliotekę Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków, w zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w spotkaniu.

Wyrażam zgodę na utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez Bibliotekę Kraków Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków w celach dokumentacyjnych oraz promocyjnych związanych z prowadzonym przez Bibliotekę spotkaniem bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w: 1) publikacjach elektronicznych, w tym na stronach internetowych zarządzanych przez Bibliotekę Kraków, portalach: krakowczyta.pl i w.bibliotece.pl oraz profilu Biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, 2) wydawnictwach Biblioteki Kraków. Jednocześnie oświadczam, iż niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Podstawa prawna: art. 81 ust 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

* Zapoznałam/-em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

Data

18 wrz. 2021

Czas

10:00 - 14:00

Lokalizacja

Filia 49 | os. Tysiąclecia 42

Organizator

Biblioteka Kraków

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress