Ważne sprawy młodych ludzi

Spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką adresowane do uczniów klas V-VII szkół podstawowych. Beata Ostrowicka jest autorką książek dla dzieci i młodzieży np. „Misia rządzi”, „Niezwykłe wakacje”, „Szczygły”, „Przecież cię znam”, „Wyć się chce”. Należy do Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia IBBY.

Spotkanie zostanie zorganizowane za pośrednictwem platformy do wideokonferencji. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy poprzez formularz zamieszczony poniżej. Zgłoszenia są przyjmowane do wyczerpania miejsc lub do godz. 18:00 w dniu 14.05.2021.

 

LIMIT MIEJSC WYCZERPANY

Wydarzenie finansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa, edycja 2020, www.budzet.krakow.pl.

 

 

 

 

 

 

Ważne sprawy młodych ludzi | online | 17.05 | 11:00

*Proszę wypełnić wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Bibliotekę Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków, w zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w spotkaniu.

Wyrażam zgodę na utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez Bibliotekę Kraków Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków w celach dokumentacyjnych oraz promocyjnych związanych z prowadzonym przez Bibliotekę spotkaniem bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w: 1) publikacjach elektronicznych, w tym na stronach internetowych zarządzanych przez Bibliotekę Kraków, portalach: krakowczyta.pl i w.bibliotece.pl oraz profilu Biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, 2) wydawnictwach Biblioteki Kraków. Jednocześnie oświadczam, iż niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Podstawa prawna: art. 81 ust 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

* Zapoznałam/-em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

Data

17 maja 2021

Czas

11:00 - 12:00

Lokalizacja

On-line Biblioteka Kraków

Organizator

Biblioteka Kraków

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other