Życiem pisane

Spotkanie z dr Eweliną Jurczak socjologiem, specjalistą ds. marketingu i HR, a z zamiłowania poetką. Jest laureatką ogólnopolskich konkursów literackich i recytatorskich, publikuje w prasie literackiej i na stronach www. Wydała dwa tomiki wierszy „Zamiast skrzydeł” i „Magnes”. W programie również występ zespołu Kompany.

Spotkanie zostanie zorganizowane za pośrednictwem platformy do wideokonferencji. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy poprzez formularz zamieszczony poniżej. Zgłoszenia są przyjmowane do wyczerpania miejsc lub do godz. 14:30 w dniu 20.05.2021.

Wydarzenie finansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa, edycja 2020, www.budzet.krakow.pl.

Życiem pisane | online | 20.05 | 18:00

*Proszę wypełnić wszystkie pola formularza oznaczone gwiazdką

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Bibliotekę Kraków, Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków, w zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w spotkaniu.

Wyrażam zgodę na utrwalenie i rozpowszechnianie mojego wizerunku przez Bibliotekę Kraków Pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków w celach dokumentacyjnych oraz promocyjnych związanych z prowadzonym przez Bibliotekę spotkaniem bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w szczególności w: 1) publikacjach elektronicznych, w tym na stronach internetowych zarządzanych przez Bibliotekę Kraków, portalach: krakowczyta.pl i w.bibliotece.pl oraz profilu Biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, 2) wydawnictwach Biblioteki Kraków. Jednocześnie oświadczam, iż niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Podstawa prawna: art. 81 ust 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

* Zapoznałam/-em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

20 maja 2021

On-line Biblioteka Kraków