Kody Legimi w grudniu | pula wyczerpana

W związku z sytuacją epidemiologiczną, kody z grudniowej puli Legimi będą wysyłane drogą mailową. Pula kodów została zwiększona dzięki decyzji Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, który przekazał środki na ich zakup. Z uwagi na specyfikę sytuacji prosimy o zastosowanie się do poniższych zasad:

• Możliwość otrzymania kodu e-mailem mają wyłącznie Czytelnicy posiadający ważną kartę biblioteczną Biblioteki Kraków i mający uregulowane należności. Konta założone internetowo przez katalog OPAC i nie potwierdzone przez bibliotekarza na filii nie kwalifikują się do wydania kodu.
  • W celu uzyskania kodu dostępu należy wysłać wiadomość z adresu e-mail podanego w karcie zapisu na adres: legimi@biblioteka.krakow.pl w treści podając imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej. Po pomyślnym zweryfikowaniu konta bibliotecznego pracownik Biblioteki wyśle e-mail z kodem dostępu. Będą brane pod uwagę tylko maile wysłane od 1 grudnia 2020 od godziny 8:00 rano.
  • Zachowujemy zasadę: jeden mail – jedno konto czytelnicze – jeden kod. Przypominamy, że jeden kod uprawnia do korzystania z zasobu jednocześnie na dwóch urządzeniach.
  • Nie będą brane pod uwagę maile:
    • z prośbą o kody Legimi wysyłane na inne konta mailowe niż podane wyżej,
    • z błędnie podanymi danymi
    • z prośbami o więcej niż jeden kod z jednej skrzynki mailowej.
  • Brak odpowiedzi jest równoznaczny z brakiem dostępności kodu.

UWAGA! Liczba kodów jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Pula kodów Legimi została wyczerpana. Mamy bardzo dużo zgłoszeń, więc rozsyłanie kodów może potrwać nawet do końca tygodnia. Bardzo prosimy o cierpliwość związaną z weryfikacja zgłoszeń i rozsyłaniem kodów.