SKIP_TO
Konkurs 23 kwietnia 2024

Został już tylko tydzień na nadsyłanie prac w Konkursie im. Anny Świrszczyńskiej!

Do udziału w konkursie zapraszamy poetki i poetów marzących o debiucie książkowym, którzy jeszcze nie wydali samodzielnej książki poetyckiej.

Termin zgłoszenia prac w Konkursie na Książkowy Debiut Poetycki im. Anny Świrszczyńskiej upływa 30 kwietnia br.

Nagrodę w konkursie stanowi wydanie wybranego przez jury tomu poetyckiego, spotkanie autorskie oraz promocja książki podczas tegorocznej Nocy Poezji.

Tematyka prac jest dowolna, zgłoszony zestaw wierszy powinien stanowić kompletną całość (tom poetycki), a liczba i układ wierszy zależy wyłącznie od koncepcji autora.

Zgłoszenie powinno zawierać:

• zestaw wierszy w dwóch jednakowych egzemplarzach w postaci wydruku w formacie A4 oraz dane autora i krótką notkę biograficzną w osobnej, zaklejonej kopercie (dostarczone na adres Biblioteki Kraków),
  • wersję elektroniczną zestawu wierszy w formacie edytowalnym (.doc, .docx) przesłaną na adres konkurs.poetycki@biblioteka.krakow.pl.

Zestawy wierszy oraz koperta z danymi autora powinny zostać opatrzone godłem/hasłem.

Szczegółowe informacje znajdziecie w Regulaminie (poniżej), na stronie konkursu oraz pod numerem telefonu 12 61 89 133 w godzinach od 8.00 do 15.00 (od poniedziałku do piątku).

Pobierz Regulamin Konkursu im. Anny Świrszczyńskiej

© 2024 Biblioteka Kraków. Wszystkie prawa zastrzeżone.